Se far momenti do t paraqes vet nuk, do t jet e paprgatitur sot ne jemi futur pajisje t smur, mbrojtjes vet pr ju, para se, t bni t sigurt q, ju jeni, duke prdorur, video tuaj pr t goditur butoni. I abonimit dhe na ndiqni pr m shum video numr nj zonja tigr tiger lady sht nj mjet. I vogl dhe efektiv pr vetmbrojtje pr gruan m pak: se 2 ons zonja tigr, sht e leht pr tu mbajtur dhe, do t, futet n antn, tuaj t xhepit, ose n tufn, tuaj t preferuar por, mbajeni n dor, ndrsa ecni vetm, zonja, tigr, prshtatet, n mnyr, t Prkryer n dorn tuaj bni nj grusht, dhe, zonja, tigr, sht, gati pr veprim, kur, sht errsir, dhe, aftsia, fillon, sht e vshtir t shikosh mir kanalet e zbrazta n pjesn e poshtme t zonjave, tigr ret, jan krijuar, pr t mbledhur, ADN dhe mbroje at 2, 8 po Bn nj numr identifikimi, dy, hobe, minion, erdhi, pr, shkak, t, krkesave, t shumta pr, dika m t vogl se sa njerzit, mund ta, mbanin, pak m t, leht pr, tu, rrahur, kur, nuk, kan nevoj pr at t, madhsis s, plot, ndrsa, th e minion, snake vjen me Nj kllf lkure shum t bukur e br nga bartja vertikale ose horizontale, ajo, mund, t hidhet, po aq, leht n nj, xhep t shpejt, ose, n nj, xhep, ansor, n nj, paket, eliku, strukturor, t veshur me pluhur, t zi me doreza mccarter, kanavac, t nxir.

I jep asaj pamje klasike t majave t stilit bushcraft. ka nj, arsye q, kto ishin nj sukses kaq, i madh n shfaqjen e xhiruara t vitit 2020 merrni nj vet pr t, zbuluar, pse goditjet, kubota numr tre nga produktet e furis sht. I vetmi mjet vetmbrojts, jo vdekjeprurs, i disponueshm pr kpuct tuaja ai prshtatet mbi gjuh dhe midis, lidhsit e kpucs, suaj pr t, siguruar, goditje, t thjeshta, t lehta, por n mnyr, shkatrruese t shpejta n krahun e nj sulmuesi dhe shuplakat, mund, tju, ndihmojn, t shptoni, nga, nj, Sulm i rrezikshm edhe nj goditje e thjesht n araf, do t, bj q t rimendoni menurin e zgjedhjes suaj pr objektivin numr katr. blerja e lshuesve sht nj arm tepr e fuqishme dhe efektive vetmbrojtse, jo vdekjeprurse, ather, mund, t merret, pothuajse, kudo e pluhurosur, nga ajri. I ngjeshur CO2. Drita e rrumbullakt kinetike dhe irrituese kimike e projektit q, mund t aktivizoj nj fije deri, n 60 metra larg kompletet e lshuesve albino jan t, disponueshme n shum ngjyra dhe, vijn n nj, kuti mbajtse mbrojtse me zinxhir, dhe, gjithka q, ju nevojitet, pr t Filluar numr katr lshuesit vinyl sht jashtzakonisht arma e fuqishme dhe efektive, jo vdekjeprurse vetmbrojtse, ather, mund t merret, praktikisht, kudo e pluhurosur nga ajri.

https://www.youtube.com/watch?v=Bp4Bwibullo